نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر:

نهضت جهادی همراهان بیمار ادامه‌دار باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و امام‌جمعه شهر بوشهر گفت: نهضت جهادی همراهان بیمار در استان بوشهر برگ زرینی از حضور روحانیون در میان مردم است که این نهضت باید ادامه‌دار باشد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهر در تماس تلفنی خطاب به شرکت‌کنندگان در آیین اختتامیه مرحله نخست نهضت جهادی همراهان بیمار در استان بوشهر گفت: کاری که امروز توسط طلاب و روحانیون صورت گرفته است یادآور امداد روحانیون در زمان شیوع بیماری در دوران شهید رییس علی دلواری بود اما با حجم کار و گستردگی امروز غیرقابل‌توصیف است.
آیت‌الله صفایی بوشهری افزود: از همه نیروهای جهادگری که در نهضت جهادی همراه بیمار در بیمارستان‌های استان بوشهر به بیماران خدمت ارائه دادند تشکر و قدردانی می‌نمایم.
وی ادامه داد: این حرکت عظیم موجب افزایش روحیه معنوی و توان مدافعان سلامت می‌شود و تأثیر بسزایی در اجتماع دارد.
آیت‌الله صفایی بوشهری تصریح کرد: طلاب و روحانیون نشان دادند که در سخت‌ترین شرایط نیز در کنار مردم حضور دارند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر خاطرنشان کرد: از همه عوامل و دست‌اندرکاران این حرکت جهادی، مدافعان سلامت، مسئولین ستاد مبارزه با کرونا صمیمانه تشکر می‌کنم و برای همه شما توفیقات روزافزون در سایه رحمت الهی را مسئلت دارم.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر در تماسی تلفنی در آیین اختتامیه مرحله نخست نهضت جهادی همراهان بیمار در استان بوشهر از آنان تقدیر کرد.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *