جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
منو اصلی

منوی کاربردی

آموزش مجازی کارکنان

کارکنان محترم می توانند در صورت هر گونه مشکل به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه مراجعه یا  با شماره های

33333206-33326615-33447507  تماس نمایند.

ضمنا جهت رفاه حال کارکنان محترم دو مرکز رایانه ویژه برادران و خواهران در مسجد دانشگاه نبی اکرم (ص) دانشگاه پردیس تجهیز گردیده است.

اخبار مهم
 • احساس ناامیدی، مهمترین خطری است که جریان ارزشی را تهدید می‌کند/اگر مراتب امر به معروف را انجام دادید و کارها اصلاح نشد «آتش به اختیار» عمل کنید
  حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در نشست مسئولان بسیج دانشجوی کشور مهمترین خطری که نیروهای انقلابی را تهدید می‌کند را احساس ناامیدی در بین نیروهای انقلابی و جریان ارزشی دانست و تصریح کرد: یک جاهایی هست که مسئولین به هر دلیلی، به وظیفۀ خودشان عمل نمی‌کنند. اگر مراتب امر به معروف را انجام دادید و تذکر دادید اما باز هم کارها اصلاح نشد، شما «آتش به اختیار» عمل کنید.

 • کوتاه‌آمدن امریکا را گستاخ می‌کند/ تنها راه، مقابله و ایستادگی است
  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان، نسل جوان را پیشرو و پیشرانِ جامعه خواندند و تأکید کردند: این نسل خوش‌استعداد و خوش‌فهم، بی‌تردید ایران عزیز را با عبور از موانع و سختی‌ها به نقطه مطلوب خواهد رساند؛ البته تحقق این هدف درخشان، نیازمند «شناخت دشمن اصلی و خبیث ملت ایران یعنی امریکا»، «علم‌آموزی و کار و تلاش» و «تقویت ارتباط با پروردگار» است.

 • راه خدا و اقامه حق و عدل راه دشواری است/ این راه، راه همواری نیست/ استقامت کنید
  در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و اصحاب باوفای ایشان، حسینیه امام خمینی(ره) میزبان هیئت‌های دانشجویی از سراسر کشور بود و دانشجویان و دانشگاهیان در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به عزاداری پرداختند.

 • یوم الله 13آبان روز قدرت نمایی امت اسلامی در برابر هیمنه نظام سلطه است
  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع نمازگزاران این دانشگاه ضمن گرامیداشت ایام الله 13آبان ووقایح وخاطرات آن روز در کشور ما گفت:یوم الله 13آبان روز قدرت نمایی امت اسلامی در برابر هیمنه نظام سلطه بوده وروزی است که در آن سه واقعه مهم تاریخ انقلاب اسلامی رقم خورده است

 • دوره آموزشی ویژه دانشجویان جدیدالورود
  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دوره آموزش مجازی ویژه دانشجویان جدیدالورود همراه با جوایز ارزنده و کسب نمرات دروس عمومی برگزار می کند.

اطلاعیه
 • دوره آموزشی ویژه دانشجویان جدیدالورود
  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دوره آموزش مجازی ویژه دانشجویان جدیدالورود همراه با جوایز ارزنده و کسب نمرات دروس عمومی برگزار می کند.

 • دوره آموزش ضمن خدمت کارکنان سلوک اسلامی
  دوره آموزشی سلوک اسلامی با مجوز 16 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان از تاریخ 96/7/17 لغایت 96/8/15 جهت کارکنان دانشگاه برگزار میگردد

 • آیین سوگواری اباعبدالله الحسین در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری
  آیین سوگواری از روز شنبه تا سه‌شنبه دوم تا پنجم محرم در مسجد نبی اکرم (ص) سایت پردیس به همت هیأت دانشجویی منتظران بقیه‌الله برگزار می‌شود.

برنامه های دانشگاه
 • دور همی دانشجویی با طعم قرآنی در دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد
  ویژه‌برنامه دورهمی قرآنی همراه با فعالیت‌های جذاب و متنوع فرهنگی در دهکده گردشگری بوشهر با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.

 • مراسم تعزیه‌خوانی خرابه شام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد
  مراسم تعزیه‌خوانی خرابه شام باهمت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

 • نشست هیأت رییسه مشترک دانشگاه برگزار شد/ گزارش تصویری
  نشست هیأت رییسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاونین، روسا و سرپرستان شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها، روسا و سرپرستان بیمارستان‌های استان بوشهر در سالن ابن‌سینا برگزار شد. شما را به دیدن تصاویر این نشست دعوت می‌کنیم.

ازدواج دانشجویی

 

پیوندها