شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
 


شماره خبر :٥٢٦٨٥٥   تاریخ انتشار خبر : 1396/05/27    ا   ١٣:٣٣
 
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور 70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.


طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور  70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.
در ابتداي اين برنامه پس از قرائت قران معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي بوشهر حجت الاسلام و المسلمين علي اسماعيلي ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از مجموعه هاي حمايت كننده طرح بالاخص رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر رئيسي بياناتي را در مورد جلسات و كارگاه هاي معرفت افزايي اساتيد ايراد نمودند.
ايشان هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بيان نمودند.
حاج آقا اسماعيلي  در خاتمه سخنان  خود با بيان حديثي در ارزش و اهميت زيارت امام رضا(ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع) و همچنين استفاده از فضاي معنوي در اين مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره مندي از مباحث مطرح در اين طرح توصيه هايي نمودند.
در ادامه دكتر فولادوند دبير محترم  هم انديشي اساتيد ضمن خوش آمدگويي به اساتيد و خانواده هاي انها و تشكر از رياست محترم دانشگاه در حمايت از  برگزاري اين طرح  ،توضيحاتي را پيرامون كارگاه و نشست هاي هم انديشي مذكور بيان نمودند .
ايشان در ادامه ضمن تشكر از دست اندركاران برگزاري طرح و مجموعه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه خاطر نشان كرد سعي شده در برنامه امسال براي خانواده ها برنامه ريزي ويژه اي انجام شود و جنبه تفريحي و سرگرمي جهت خانواده ها مورد توجه قرار گيرد.
پس از مراسم افتتاحيه ‏اساتيد به صورت دسته جمعي به زيارت حرم مطهر رضوي رفتند پيرو هماهنگي هاي انجام شده از قبل با توليت آستان قدس رضوي ‏‏‏ اساتيد پس از زيارت دسته جمعي با همراهي كارشناس آستان به حرم شناسي رفتن به صحن ها و رواق ها با تاريخچه و كرامات امام رضا(ع)  آشنا شدند.
در ادامه به بازديد از كتابخانه ها موزه مردم شناسي و سالن مجلس خبرگان رفتند و در هر قسمت توسط كارشناسان توضيحات كاملي از آثار به اساتيد ارائه شد.
در انتهاي برنامه كليه اساتيد  ژتون غذاي تبركي حضرت را دريافت و ميهمان مهمانسراي حرم شدند.
در دومين روز از برگزاري طرح تا  مورخ26/5/96 اساتيد در كارگاه معرفت افزايي تاريخ علم و تمدن اسلامي سطح 2 با حضور مدرس طرح جناب آقاي دكتر باغستاني شركت نمودندو علاوه بر دوره آموزشي برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه ويژه اساتيد و خانواده هاي آنها اجرا گرديد و سرانجام در مورخ 26/5/96 اختتاميه طرح با حضور معاونت محترم آموزش دانشگاه و جمعي از مسئولين برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

خروج
آخرین اخبار
بازدید قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
افتخارآفرینی دانشجویان نخبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نهمین المپیاد علمی کشوری
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
بیانات در دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها
برگزاری نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع بررسی سند ٢٠٣٠
برگزاری مراسم احیای شب قدر در مسجد پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رهبرانقلاب: بعضی درمقابل شعارهای انقلاب، عنوان عقلانیت را مطرح میکنند؛کانه عقلانیت نقطه مقابل انقلابیگری است؛
جشنواره نورالهدی -دوره آموزش ضمن خدمت کارکنان
برپایی نماز جماعت از مهم‌ترین مسائل دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها است
پیام رهبر کبیر انقلاب به مناسبت حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات
جشنواره بصیرت ویژه اساتید،کارکنان و دانشجویان)
پیام تبریک مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان به مناسبت روز استاد
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
» عضویت «