جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
 


شماره خبر :٥٢٦٨٥٥   تاریخ انتشار خبر : 1396/05/27    ا   ١٣:٣٣
 
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور 70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.


طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور  70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.
در ابتداي اين برنامه پس از قرائت قران معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي بوشهر حجت الاسلام و المسلمين علي اسماعيلي ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از مجموعه هاي حمايت كننده طرح بالاخص رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر رئيسي بياناتي را در مورد جلسات و كارگاه هاي معرفت افزايي اساتيد ايراد نمودند.
ايشان هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بيان نمودند.
حاج آقا اسماعيلي  در خاتمه سخنان  خود با بيان حديثي در ارزش و اهميت زيارت امام رضا(ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع) و همچنين استفاده از فضاي معنوي در اين مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره مندي از مباحث مطرح در اين طرح توصيه هايي نمودند.
در ادامه دكتر فولادوند دبير محترم  هم انديشي اساتيد ضمن خوش آمدگويي به اساتيد و خانواده هاي انها و تشكر از رياست محترم دانشگاه در حمايت از  برگزاري اين طرح  ،توضيحاتي را پيرامون كارگاه و نشست هاي هم انديشي مذكور بيان نمودند .
ايشان در ادامه ضمن تشكر از دست اندركاران برگزاري طرح و مجموعه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه خاطر نشان كرد سعي شده در برنامه امسال براي خانواده ها برنامه ريزي ويژه اي انجام شود و جنبه تفريحي و سرگرمي جهت خانواده ها مورد توجه قرار گيرد.
پس از مراسم افتتاحيه ‏اساتيد به صورت دسته جمعي به زيارت حرم مطهر رضوي رفتند پيرو هماهنگي هاي انجام شده از قبل با توليت آستان قدس رضوي ‏‏‏ اساتيد پس از زيارت دسته جمعي با همراهي كارشناس آستان به حرم شناسي رفتن به صحن ها و رواق ها با تاريخچه و كرامات امام رضا(ع)  آشنا شدند.
در ادامه به بازديد از كتابخانه ها موزه مردم شناسي و سالن مجلس خبرگان رفتند و در هر قسمت توسط كارشناسان توضيحات كاملي از آثار به اساتيد ارائه شد.
در انتهاي برنامه كليه اساتيد  ژتون غذاي تبركي حضرت را دريافت و ميهمان مهمانسراي حرم شدند.
در دومين روز از برگزاري طرح تا  مورخ26/5/96 اساتيد در كارگاه معرفت افزايي تاريخ علم و تمدن اسلامي سطح 2 با حضور مدرس طرح جناب آقاي دكتر باغستاني شركت نمودندو علاوه بر دوره آموزشي برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه ويژه اساتيد و خانواده هاي آنها اجرا گرديد و سرانجام در مورخ 26/5/96 اختتاميه طرح با حضور معاونت محترم آموزش دانشگاه و جمعي از مسئولين برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

خروج
آخرین اخبار
احساس ناامیدی، مهمترین خطری است که جریان ارزشی را تهدید می‌کند/اگر مراتب امر به معروف را انجام دادید و کارها اصلاح نشد «آتش به اختیار» عمل کنید
کوتاه‌آمدن امریکا را گستاخ می‌کند/ تنها راه، مقابله و ایستادگی است
راه خدا و اقامه حق و عدل راه دشواری است/ این راه، راه همواری نیست/ استقامت کنید
دور همی دانشجویی با طعم قرآنی در دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد
مراسم تعزیه‌خوانی خرابه شام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد
نشست هیأت رییسه مشترک دانشگاه برگزار شد/ گزارش تصویری
ترویج کتاب‌خوانی ازجمله برنامه‌های فرهنگی بیمارستان است
یوم الله 13آبان روز قدرت نمایی امت اسلامی در برابر هیمنه نظام سلطه است
دوره آموزشی ویژه دانشجویان جدیدالورود
همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری
دانشجویان برای خود هدفی والا ترسیم کنند/ گزارش تصویری
تجلیل معاونت آموزش از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در مشهد مقدس
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
» عضویت «