جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
 


شماره خبر :٥٢٦٨٥٥   تاریخ انتشار خبر : 1396/05/27    ا   ١٣:٣٣
 
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور 70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.


طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور  70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.
در ابتداي اين برنامه پس از قرائت قران معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي بوشهر حجت الاسلام و المسلمين علي اسماعيلي ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از مجموعه هاي حمايت كننده طرح بالاخص رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر رئيسي بياناتي را در مورد جلسات و كارگاه هاي معرفت افزايي اساتيد ايراد نمودند.
ايشان هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بيان نمودند.
حاج آقا اسماعيلي  در خاتمه سخنان  خود با بيان حديثي در ارزش و اهميت زيارت امام رضا(ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع) و همچنين استفاده از فضاي معنوي در اين مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره مندي از مباحث مطرح در اين طرح توصيه هايي نمودند.
در ادامه دكتر فولادوند دبير محترم  هم انديشي اساتيد ضمن خوش آمدگويي به اساتيد و خانواده هاي انها و تشكر از رياست محترم دانشگاه در حمايت از  برگزاري اين طرح  ،توضيحاتي را پيرامون كارگاه و نشست هاي هم انديشي مذكور بيان نمودند .
ايشان در ادامه ضمن تشكر از دست اندركاران برگزاري طرح و مجموعه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه خاطر نشان كرد سعي شده در برنامه امسال براي خانواده ها برنامه ريزي ويژه اي انجام شود و جنبه تفريحي و سرگرمي جهت خانواده ها مورد توجه قرار گيرد.
پس از مراسم افتتاحيه ‏اساتيد به صورت دسته جمعي به زيارت حرم مطهر رضوي رفتند پيرو هماهنگي هاي انجام شده از قبل با توليت آستان قدس رضوي ‏‏‏ اساتيد پس از زيارت دسته جمعي با همراهي كارشناس آستان به حرم شناسي رفتن به صحن ها و رواق ها با تاريخچه و كرامات امام رضا(ع)  آشنا شدند.
در ادامه به بازديد از كتابخانه ها موزه مردم شناسي و سالن مجلس خبرگان رفتند و در هر قسمت توسط كارشناسان توضيحات كاملي از آثار به اساتيد ارائه شد.
در انتهاي برنامه كليه اساتيد  ژتون غذاي تبركي حضرت را دريافت و ميهمان مهمانسراي حرم شدند.
در دومين روز از برگزاري طرح تا  مورخ26/5/96 اساتيد در كارگاه معرفت افزايي تاريخ علم و تمدن اسلامي سطح 2 با حضور مدرس طرح جناب آقاي دكتر باغستاني شركت نمودندو علاوه بر دوره آموزشي برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه ويژه اساتيد و خانواده هاي آنها اجرا گرديد و سرانجام در مورخ 26/5/96 اختتاميه طرح با حضور معاونت محترم آموزش دانشگاه و جمعي از مسئولين برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

خروج
آخرین اخبار
مشکلات کشور باید به صورت علمی و توسط دانشگاهیان حل شود
برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
بعد از امام راه امام را مو به مو دنبال کرده‌ایم
آشنایی با معارف مهدوی
جدایی آموزش از پرورش چالشی مهم در جامعه آموزشی و علمی است
مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت کلید خورد/ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ردیف 10 دانشگاه برتر کشور
اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شدند/ گزارش تصویری
روحانیون در قبال حفظ سلامت و صیانت از انقلاب سکوت نکنند
شهدا با خون خویش عزت و آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و ما مدیون آن‌ها هستیم و باید در مسیر آن‌ها حرکت کنیم تا آرمان‌های آن‌ها حفظ شود.
در جهان امروز نکته اول برای پیشرفت کشور ها توجه به نیروی انسانی است
شهادت نماد و تجلی والای مقاومت است/ گزارش تصویری
آیین اختتامیه دومین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «