جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > جنبش دانشجویی باید به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد
 


شماره خبر :٥٤٦٧٣١   تاریخ انتشار خبر : 1397/09/18    ا   ١٤:٣٠
 
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
جنبش دانشجویی باید به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به سمت مطالبه گری پیش رفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به سمت مطالبه گری پیش رفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی در گردهمایی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو افزود: جنبش دانشجویی باید روحیه انقلابی را به جامعه تزریق کرده و بصیرت و آگاهی جامعه را افزایش دهد.
وی تصریح کرد: دانشجو مؤذن جامعه است که اگر خواب بماند نماز امت قضا می‌شود، این تعبیر بدان جهت است که همان‌گونه که مؤذن با اذان خود مردم را از خواب بیدار می‌کند و آن‌ها را به یاد یک عمل واجب بر زمین‌مانده می‌اندازد، زمانی که جامعه دچار خواب غفلت شده، دانشجو با قلم و اندیشه خود آن جامعه را به حرکت وا داشته و زنده می‌کند و اگر افولی در جامعه و آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب رخ دهد با عزمی راسخ به صحنه می‌آید.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: ۱۶ آذر یک واقعه تاریخی ماندگار است که سابقه ۶۵ ساله دارد و هدف از این جنبش حرکت جوانان به‌سوی اصلاح وضعیت کشور و ایستادگی در برابر استکبار و استبداد بود بنابراین نام‌گذاری این روز مربوط به شهادت سه نفر از دانشجویانی بود که ۶۵ سال پیش طی سفر نیکسون، معاون وقت رئیس‌جمهور آمریکا به ایران اقدام به اعتراض و ایستادگی در مقابل وی شدند می‌باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی با اشاره به تعبیر خاص مقام معظم رهبری نسبت به دانشجویان که آنان را افسران جنگ نرم عنوان کردند، ابراز داشت: دانشجویان و جوانان انقلابی باید در راستای دفاع از انقلاب و حراست از ارزش‌های انقلابی و دینی به شکل آتش به اختیار وارد عمل شده و تکلیف مدارانه و توأم بابا بصیرت به ایفای نقش بپردازند.
وی بیان کرد: جنبش دانشجویی در قاموس یک حرکت عدالت طلبانه باید ضمن تلاش دائمی و جهاد علمی، وظیفه پیام‌رسانی با همان روشنگری و تبیین را فراموش نکند تا به این طریق بتواند به اهداف متعالی خود نائل شود.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به جامعه بفهماند که مستکبر همیشه مستکبر بوده و اگر در دور ه ای نیز در لباس دوست ظاهر شود فریب آن را نخورند و در جهت تبیین مباحث در جامعه و روشنگری برم بنای نگاه انقلابی و عادلانه سعی و تلاش نمایند.
به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو گردهمایی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با حضور دکتر مجتبی ابراهیمی معاونت طرح، برنامه و پشتیبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد. 

خروج
آخرین اخبار
دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند
امروز دشمن از ابزار های مختلفی برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده میکند
جنبش دانشجویی باید به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد
مبلغان و مسئولان فرهنگی از فعالیت در فضای مجازی غافل نشوند
اعتراض جهانی علیه سلوک و رفتار ترامپ به‌مرورزمان در حال شکل‌گیری است
مراسم سوگواری دهه آخر ماه صفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری
دوره آموزشی ویژه سال اولی ها
وجود شهدا در مراکز علمی کشور مایه برکت و زمینه‌ساز تقویت روحیه معنوی دانشجویان و جامعه دانشگاهی است
قیام امام حسین (ع) قیام تاریخی است که راه الهی را به ما نشان می‌دهد/ گزارش تصویری
انسان‌های ترسو و کم‌تحرک نمی‌توانند به جامعه امید ببخشند
ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) برگزار شد
هوشیاری و بصیرت قشر دانشگاهی و نخبه در عرصه‌های جنگ سیاسی و اقتصادی ضروری است/ گزارش تصویری
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «