سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند
 


شماره خبر :٥٤٨٥٨٥   تاریخ انتشار خبر : 1397/10/26    ا   ٠٩:٢٧
 
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت های شایسته در بین دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، تشکیل شورای هماهنگی فعالیت های قرآنی لازم و ضروری است. به ویژه با توجه به ظرفیت های دانشجویی این دانشگاه،‌ باید دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجلیل حسینی در نشست مدیر فرهنگی و کارشناسان مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن تقدیر از برنامه های ارزنده مرکز قرآن و عترت دانشگاه، بیان داشت: با توجه به ظرفیت های شایسته  در بین دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، تشکیل شورای هماهنگی فعالیت های قرآنی لازم و ضروری است. به ویژه با توجه به ظرفیت های دانشجویی این دانشگاه،‌ باید دانشجویان در خط مقدم تصمیم سازی و اجرای رویدادهای قرآنی قرار گیرند.

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد:  هماهنگی، همدلی و کار تشکیلاتی یکی از ارکان اثربخش رویدادهای قرآنی است و برگزاری کارگاه هایی با محوریت سبک زندگی قرآنی  بستری جهت اشاعه و گسترش معارف ناب قرآن و عترت می باشد.

حجت الاسلام حسینی در خصوص ترویج فرهنگ قرآنی گفت:‌ کارشناسان قرآنی مرکز قرآن و عترت دانشگاه، قالب و محتوای برنامه های قرآنی را با محوریت مضامین ناب قرآن و سیره اهل بیت ترسیم نمایند. اعتماد به دانشجو می بایست در اولویت رویکردهای مدیر و کارشناسان فرهنگی قرار بگیرد.

حجت الاسلام حسینی در ادامه افزود: از کارشناسان مرکز قرآن و عترت می خواهم تا کانون دانشجویی قرآن و عترت را فعال تر نمایند و تدوین و اجرای رخدادهای قرآنی دانشگاه را به دانشجویان بسپارند.

وی در پایان محیط خوابگاهی را مناسب ترین بستر جهت ترویج و توسعه معارف قرآنی برای قشر دانشجو توصیف کرد و برگزاری کرسی های تلاوت، محافل انس با قرآن و کارگاه های قرآنی را در محیط خوابگاه ها ضروری ارزیابی کرد.

 

 


 

خروج
آخرین اخبار
مراسم شب قدر و احیا در مسجد نبی اکرم (ص) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد+روایت تصویری
اعتکاف دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد+گزارش تصویری
امروز که دشمنان اسلام اقتدار و عزت ما را در سرتاسر جهان می‌بینند همه درگرو این کتاب روشنگر یعنی قرآن کریم و عنایت اهل‌بیت (ع) است.
کسب رتبه اول استان توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
رویکرد دانشگاه‌ها باید بر مبنای گام دوم انقلاب باشد/ گزارش تصویری
خوابگاه‌های نمونه و برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی می‌شوند
بهار بندگی
آغاز ثبت نام اعتکاف دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
فرصتی برای حضور عموم دانشجویان در ديدار با رهبر معظم انقلاب
بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد
بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان الگویی جامع با نگاه به جوانان بیان‌شده است
سیره حضرت زهرا (س) به عنوان سبک زندگی اسلامی قرار گیرد/ بهترین الگو برای زنان
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «