يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > انقلاب اسلامی ایران به‌منزله هدیه الهی برای مردم است/ گزارش تصویری
 


شماره خبر :٥٤٩٣٠٥   تاریخ انتشار خبر : 1397/11/10    ا   ١٦:١٠
 
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
انقلاب اسلامی ایران به‌منزله هدیه الهی برای مردم است/ گزارش تصویری
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی به‌منزله هدیه الهی برای ملت ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی در نشست افتتاحیه کارگاه معرفت افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این انقلاب بزرگ موجب ایجاد تحولی اساسی در داخل و خارج از کشور شده است که موجب شد امروز ملت ایران در سایه انقلاب اسلامی، به کشوری مقتدر در جهان تبدیل‌شده است.
حجت‌الاسلام دشتی با اشاره به پیدایش دشمنی‌های گوناگون با انقلاب از آغاز شکل‌گیری آن، افزود: ‌مهم‌ترین عامل دشمنی قدرت‌های جهان با ایران اسلامی گسترش اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی کشورمان است و هراس امروزی آنان وجود رقیب قدرتمندی همچون ایران اسلامی است که تحمل دیدن آن را در کنار خود ندارند.
وی با برشمردن پیشرفت‌ها‌ و دستاوردهای مهم ایران در چهل سال گذشته خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های خیره‌کننده ایران اسلامی در چهار دهه اخیر پاسخ محکم و روشنی بر چهل سال فشار، تحریم و تهدید این ملت از سوی قدرت‌های جهانی بوده است.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: ملت بزرگ ایران با ایستادگی و مقاومت خود به دنیا فهماند که برای پیشرفت و اقتدار کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: آمریکایی‌ها چهل سال است که تلاش می‌کنند تا ایران اسلامی را در انزوای کامل قرار دهند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی علیرغم همه این فشارها به قدرتی جهانی تبدیل‌شده و این آمریکاست که هرروز در دنیا منزوی‌تر می‌شود.
حجت‌الاسلام عباس دشتی تأکید کرد: پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی مرهون چهار دهه ایستادگی و مقاومت این ملت بزرگ است. امروز، این وظیفه مسئولان است که در دهه چهارم انقلاب، با خدمات صادقانه وبی منت خود به مردم، از این‌همه ایستادگی و مقاومت مردم قدردانی کنند.
وی با توجه به در پیش بودن ایام‌الله دهه مبارکه فجر، این ایام را فرصتی مغتنم برای تبیین و تشریح خدمات چهل‌ساله انقلاب اسلامی به ملت ایران دانست و افزود: همه این پیشرفت‌ها در شرایط تحریم به‌دست‌آمده است و هیچ کشوری را نمی‌توان یافت که در چهار دهه تحریم و فشارهای اقتص