جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

اخبار > کسب رتبه اول استان توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
 


شماره خبر :٥٥٣٦٤٧   تاریخ انتشار خبر : 1398/02/31    ا   ٠٩:٤٦
 
کسب رتبه اول استان توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل شدند و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بین روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان رتبه اول را کسب کرد.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: نگاه مثبت مدیران ارشد استان نسبت به حوزه روابط عمومی موجب تشکیل شورای روابط عمومی شده که با ایجاد کمیته‌های زیرمجموعه، شاهد آموزش‌های هدفمند و برگزاری کارگاه‌های تخصصی توسط کمیته آموزش بوده‌ایم و جای تقدیر دارد.
سید مجید حسینی افزود: از دیگر اقدامات شورای روابط عمومی برگزاری تور رسانه‌ای بوده که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میزبان نخستین تور رسانه‌ای سلامت در شهرهای خورموج و کنگان بود.
وی تصریح کرد: در این تور رسانه‌ای، خبرنگاران و اصحاب رسانه از نزدیک شاهد خدمات مرکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بودند.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: با تشکیل شورای روابط عمومی با دستور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، ارتباط و تعامل بسیار سازنده‌ای در بین مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی ایجادشده و در برخی موارد نیاز به مکاتبات اداری برای انجام امور از بین رفته که اغلب با تماس تلفنی کارها را پیگیری کرده و به پیش برده‌ایم که موجب پیشگیری از اتلاف زمان و سرعت در انجام کارها شده است.
حسینی ضمن تقدیر از همراهی مدیران ارشد دانشگاه در دستیابی به این مهم تصریح کرد: اگر افتخاری در روابط عمومی دانشگاه کسب‌شده حاصل تلاش تمامی همکاران حوزه سلامت و کارشناسان شاغل در مجموعه مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی در سراسر استان است که به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت بوده و بدون در نظر گرفتن زمان، تمام تلاش خود را برای انجام هر چه بهتر امور به کار می‌بندند.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از زحمات رسانه‌ها بیان داشت: تعامل خوب این روابط عمومی با رسانه موجب شده تا اقدامات دانشگاه علوم پزشکی بیش از پیش دیده شود که موجب افزایش سواد رسانه‌ای سلامت شده است.
حسینی تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با توجه بیشتر به روابط عمومی‌های خود می‌توانند موجب عملکرد بهتر، افزایش انگیزه و تشویق آن‌ها شوند چراکه بدون شک تقویت روابط عمومی‌های که همانا چشم و گوش سازمان هستند می‌تواند موجب بیشتر دیده شدن اقدامات آن دستگاه شود.

 

 

 

 

 

 

 


 

خروج
اوقات شرعی

اطلاعیه
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او
    این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند.

  • بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
    خبر شهادت مجاهد نستوه و عارف میدان های نبرد حق علیه باطل، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش مخصوصا ابومهدی المهندس قلب مان را آکنده از غم و اندوه کرد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر به نوبه خود این شهادت را تبریک و تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و اجر برای همه دلدادگان مکتب امام راحل، امام خامنه ای و عاشقان انقلاب اسلامی دارد.

  • مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو المهدی المهندس
    عروج ملکوتی و عارفانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) , مقام معظم رهبری(مدظله العالی) , مردم ولایت مدار ایران اسلامی و خانواده عزیز این شهید بزرگوار تسلیت و تبریک عرض می نماییم .