چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > امروز که دشمنان اسلام اقتدار و عزت ما را در سرتاسر جهان می‌بینند همه درگرو این کتاب روشنگر یعنی قرآن کریم و عنایت اهل‌بیت (ع) است.
 


شماره خبر :٥٥٣٨٠٧   تاریخ انتشار خبر : 1398/03/04    ا   ١٠:٤٠
 
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در محفل انس با قرآن در سالروز میلاد امام حسن (ع)
امروز که دشمنان اسلام اقتدار و عزت ما را در سرتاسر جهان می‌بینند همه درگرو این کتاب روشنگر یعنی قرآن کریم و عنایت اهل‌بیت (ع) است.
هم‌زمان با سالروز میلاد باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) محفل قرآنی با محوریت بررسی ویژگی‌های مدیران لایق از منظر قرآن با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در این مراسم گفت: جستجو و کاوش در سرچشمه‌های آیات قرآن و نیز نور اهل‌بیت (ع) و بازخوانی سیره و آموزه‌های آن بزرگواران در روزگار ما، مانند همه‌ روزگاران، خدمتی بزرگ به انسانیت است، خدمتی که فراتر از آن خدمتی دیگر قابل‌تصور نیست و تمام کسانی که دلشان برای انسان می‌تپد باید با ژرف‌اندیشی و جستجو در معارف اهل‌بیت (ع) گوهرهای ناب و آموزه‌های رهایی‌بخش را به بشر تشنه عصر حاضر ارائه نمایند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی (ع) گفت: ایام ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای بهره‌گیری از ویژگی‌های مدیریتی آن امام همام به‌منظور سرلوحه قراردادن آن برای مسئولین، معاونین و مدیران در سطح جامعه، محیط اداری و ارتباط با ارباب‌رجوع و نیز اساتید در مقابل دانشجویان و نیز بهره‌مندی از آموزه‌های معنوی قرآن است.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: امروز که دشمنان اسلام اقتدار و عزت ما را در سرتاسر جهان می‌بینند همه درگرو این کتاب روشنگر یعنی قرآن کریم و عنایت اهل‌بیت (ع) است.
وی با اشاره به دشمنی‌های موجود در برابر اسلام و انقلاب اسلامی بیان داشت: بروز فتنه‌های بزرگ و سازمان‌یافته‌ای که دشمنان قسم‌خورده‌ای این انقلاب و سرزمین سال‌ها برای آن برنامه‌ریزی و آماده‌سازی کرده بودند، کشور و همه‌ آحاد جامعه را در معرض آزمونی بزرگ و سرنوشت‌ساز قرارداد و به مدد لطف و عنایت الهی و اهل‌بیت (ع) و برکات خون شهیدان و با رهبری حکیمانه و بی‌نظیر مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی توانست این گردنه‌های دشوار را پشت سر بگذارد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی مرهون چهار دهه ایستادگی و مقاومت این ملت بزرگ است امروز وظیفه مدیران و مسئولان است که در دهه چهارم انقلاب با خدمت صادقانه و بی‌منت خود به مردم، از این‌همه ایستادگی و مقاومت مردم قدردانی کنند و همه می‌دانیم مهم‌ترین عامل دشمنی قدرت‌های جهان با ایران اسلامی به دلیل تمسک به قرآن و اهل‌بیت (ع) و در سایه‌ی اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی کشورمان است.
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گفت: امروز آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از صنعت نظامی به‌ویژه موشکی ایران هراس دارند چون آن‌ها نمی‌توانند رقیب قدرتمندی همچون ایران اسلامی را در کنار خود ببیند و رسالت کنونی شما مسئولین و مدیران و اساتید دانشگاه یادآوری و تبیین و حفظ و حراست از دستاوردهای چهل‌ساله‌ انقلاب اسلامی با محوریت آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام عباس دشتی در پایان تصریح کرد: متأسفانه برخی‌ها در کشور تنها به نقطه‌ضعف نگاه می‌کنند و پیشرفت‌ها را نادیده می‌گیرند، باید خدمات و دستاوردهای انقلاب مورد بازبینی و تبیین قرار گیرد و نقاط ضعف نیز از سوی مسئولان اصلاح شود زیرا همه این پیشرفت‌ها در شرایط تحریم به‌دست‌آمده است و در حال حاضر فرصت ارزشمندی برای تقویت و گسترش آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است

 

.

 


 

خروج
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «