جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > همراه سرای بیماران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری
 


شماره خبر :٥٥٨١٣٨   تاریخ انتشار خبر : 1398/06/16    ا   ١٢:٥١
 
همراه سرای بیماران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری
همراه سرا بیمار مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر ظهر چهارشنبه در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور به بهره‌برداری رسید.


همراه سرا بیمار مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر ظهر چهارشنبه در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور به بهره‌برداری رسید.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: یکی از مهمترین ارکان یک جامعه و کشور حوزه بهداشت و درمان است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح همراه سرای بیمار مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس اظهار داشت: زیرساخت‌های خدماتی مثل بیمارستان‌های خصوصی، دولتی، عمومی، تخصصی و فوق تخصصی در فضای استان کم است و تا رسیدن به استاندارد بیمارستانی و تخت موردنیاز در استان بوشهر فاصله‌داریم.
وی گفت: یکی از کارهایی که باید صورت بگیرد بحث توسعه بیمارستانی، درمانگاهی و سخت‌افزاری حوزه درمان و بهداشت و تجهیزات آن است که این کار به عنوان یک پیوست اجتماعی به همه ابلاغ شد، که هر بیمارستانی در بوشهر ساخته می‌شود باید همراه سرا داشته باشد.
آیت‌الله صفایی بوشهری بابیان اینکه زیبنده استان بوشهر نیست که همراه بیمار در خیابان بخوابد افزود: ۹۵ درصد از نفت و ۶۴ درصد از گاز ایران از استان بوشهر است و همچنین بخش عظیمی از کشاورزی درآمدزای ملی مثل نخیلات در استان بوشهر است.
امام جمعه بوشهر افزود: سهم استان بوشهر از همه مواهبی که به فضای ملی ارائه می‌کند کم است که باید به استان بوشهر در سطح ملی نگاه ویژه شود.
وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین ارکان یک جامعه و کشور حوزه بهداشت و درمان است و انسان‌محور پیشرفت و بزرگ‌ترین منبع ثروت جامعه است و بهداشت و درمان با انسان سروکار دارد.
آیت‌الله صفایی بوشهری افزود: اگر منبع ثروت کشور که همان انسان است دچار بحران بیماری شود دیگر توان حرکت جهت پیشرفت اجتماعی ندارد و به همین دلیل کار بهداشت و درمان کار مهم و استراتژیک است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر حوزه سخت‌افزار و امکانات استان بوشهر خیلی مطلوب است و روند پیشرفت و توجه به استان بوشهر خیلی خوب دارد طراحی می‌شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر به عنوان الگوی توسعه دانش بنیان ایران انتخاب‌شده است، دانشگاه‌ها و شخصیت‌های استان بوشهر به عنوان یک استان دانش بنیان و فرهنگی با پیشینه بالای تاریخی پرشکوه در ایران می‌درخشد.

 

همراه سرای بیماران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در فضایی به مساحت یک هزار و ۸۸۰ مترمربع احداث‌شده است.
این همراه سرا شامل ۲۶ اتاق چهار تخته و هفت واحد تجاری است که با مشارکت خیرین عرصه سلامت، خانواده ابراهیم نبات خور بوشهری، احمد بهنام جو و خانواده کوهی احداث‌شده است

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 


 

خروج
آخرین اخبار
برگزاری آیین سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دفتر نهاد مقام معظم رهبری
همراه سرای بیماران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری
برگزاری اردوی جهادی توسط دانشجویان بسیج دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
برگزاری مراسم گرامیداشت روز پزشک در ضیافت اندیشه اساتید و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)
برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار بارگاه ملکوتی امام مهربانی حضرت رضا(ص)
بهار دل ها
عطر حرم رضوی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیچید/ گزارش تصویری
برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری
مراسم شب قدر و احیا در مسجد نبی اکرم (ص) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد+روایت تصویری
اعتکاف دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد+گزارش تصویری
امروز که دشمنان اسلام اقتدار و عزت ما را در سرتاسر جهان می‌بینند همه درگرو این کتاب روشنگر یعنی قرآن کریم و عنایت اهل‌بیت (ع) است.
کسب رتبه اول استان توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «