شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > باید فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی در جامعه ترویج شود
 


شماره خبر :٥٥٨٥١٩   تاریخ انتشار خبر : 1398/06/31    ا   ١٢:٥٥
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی در جامعه ترویج شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی در جامعه از دوران دفاع مقدس به یادگار باقی بماند و ترویج داده شود.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در آیین غبارروبی گلزار شهید گمنام واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: شجاعت و اعتمادبه‌نفس ملت ایران در تاریخ ثبت‌شده و مشخص شد که هر جا این ملت قدم بگذارد، پیروزی را در آغوش می‌گیرد و همه ملت‌های جهان از ایستادگی این ملت الگو گرفته‌اند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کشور ما امروز اگر در زمینه قدرت دفاعی به خود متکی است و به یک قدرت در منطقه تبدیل‌شده به برکت خون شهدا و تجربیاتی است که در دوران دفاع مقدس کسب کرده است.
وی تصریح کرد: قدرت دفاعی امروز ایران اسلامی، به برکت خون شهدا و کمک مراکز علمی دانشگاهی و مراکز دانش بنیان محقق شده و به سطحی از قدرت نظامی رسیده‌ایم که دشمن از آن واهمه دارد.
حجت‌الاسلام عباس دشتی افزود: دفاع مقدس نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران است و امروز به برکت آن دوران به دستاوردهای عظیمی دست‌یافته‌ایم.
وی بابیان اینکه دفاع مقدس به زندگی و تاریخ کشور ما حیات دمیده است اضافه کرد: امروز همه دستگاه‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و اصناف باید برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس اهتمام داشته باشند و تلاش خود را برای انتقال روحیات و تجربیات آن دوران به نسل امروز به‌کارگیرند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: راهبرد دشمنان فشار حداکثری به ملت ایران اسلامی است و در رسانه‌ها بدون پرده‌پوشی می‌گویند که به ملت و مسئولان ایران می‌خواهند فشار حداکثری وارد کنند تا مسئولان را پای میز مذاکره کشانده و خواسته‌های خود را تحمیل کنند و به دنیا بگویند که این سیاست جواب داده است.
وی تصریح کرد: هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص اینکه ما با دولت بدعهد آمریکا مذاکره نمی‌کنیم، به خاطر این است که آن‌ها نگویند که فشار حداکثری جواب داده و مسئولان پای میز مذاکره آمده‌اند.
حجت‌الاسلام عباس دشتی افزود: دشمن احساس می‌کند که با فشار حداکثری می‌تواند ملت را به خیابان کشیده و در مقابل نظام قرار دهد و ملت ایران اعلام می‌کنند که دشمنان کور خوانده‌اند و ملت در مسیر دفاع از نظام تا آخر در صحنه خواهد ایستاد.
وی بابیان اینکه اگر مسئولان ما به ظرفیت‌های داخلی نگاه کنند پیروزی قطعی از آن ملت ایران خواهد بود گفت: دوران ۸ سال دفاع مقدس در کنار خسارت‌هایی که به کشورمان وارد کرد، محل رویش اندیشه‌های پاک الهی بود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این اندیشه‌های الهی توسط جوانان و همه ملت ایران بود که با اتکا به خداوند و اعتقاد راسخ به تحقق وعده الهی پا در عرصه جهادی و میدان نبرد گذاشته و توانستند با لبیک به ندای امام خود در امتداد نهضت عاشورا قرار گیرند.
این مراسم با حضور رییس و اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و دانشجویان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار و مزار شهید گمنام دفاع مقدس دانشگاه عطرافشانی و غبارروبی شد و شرکت‌کنندگان با نثار شاخه‌های گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

خروج
آخرین اخبار
دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند
اجتماع زائرین دانشگاهی اربعین در مصلای جمعه بوشهر / گزارش تصویری
در مسیر عشق- توصیه هایی پیرامون پیاده روی اربعین حسینی
باید فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی در جامعه ترویج شود
برگزاری آیین سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دفتر نهاد مقام معظم رهبری
همراه سرای بیماران بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری
برگزاری اردوی جهادی توسط دانشجویان بسیج دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
برگزاری مراسم گرامیداشت روز پزشک در ضیافت اندیشه اساتید و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)
برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار بارگاه ملکوتی امام مهربانی حضرت رضا(ص)
بهار دل ها
عطر حرم رضوی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیچید/ گزارش تصویری
برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «