سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

اخبار > مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند
 


شماره خبر :٥٦١٢٧٧   تاریخ انتشار خبر : 1398/09/11    ا   ١٣:٥١
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نباید لحظه‌ای در برابر توطئه‌های دشمنان غافل باشیم و مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نباید لحظه‌ای در برابر توطئه‌های دشمنان غافل باشیم و مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند

حجت‌الاسلام عباس دشتی در جمع مسئولین و کارشناسان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: خدا را شاکریم که بسیج در سراسر جهان گسترش پیداکرده است، بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان رساند.
وی با بیان اینکه بسیج لشگر همیشه آماده‌باش در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود: دلیل اینکه سپاه پاسداران  موجب افتخار جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است،  نشأت گرفته از بسیج است.
حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه مسئولین ضمن احترام به خواسته‌های قانونی مردم باید در برابر توطئه‌های پنهان و آشکار دشمنان آمادگی کامل داشته باشند اظهار داشت: گسترش بسیج در سراسر جهان از افتخارات نظام اسلامی ایران می‌باشد چراکه بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان برساند و لشگر همیشه آماده‌باش برای  دفاع  از ارزش‌های دینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: باید  قدردان  نعمت بسیج باشیم و کوشش کنیم که قداست و اصالت این نهاد حفظ شود  و راهی را که  امام راحل در این  مسیر تعیین کرده با موفقیت بپیماید.
وی در بخشی دیگری از سخنان خود با محکوم کردن اغتشاشات و آشوبگری عده‌ای از فتنه گران در حوادث اخیر و حمایت از آرمان‌های امام و رهبری گفت: باید شکر گذار خدا باشیم  که برنامه‌ریزی و طراحی‌های چندین ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دو شبه خنثی و نابود شد.
لزوم هوشیاری اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: ازآنجایی‌که در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه هستیم، لزوم هوشیاری بیشتر اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی با توجه به وضعیت بوجودآمده در کشور بسیار ضروری است.
وی اضافه کرد: جلسات هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه‌های استان، برپایی نمایشگاه‌های روشنگری، مراسم میثاق با شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدای دانشجو، ایستگاه اهداء هدیه و ایستگاه صلواتی درب ورودی دانشگاه‌ها و برگزاری کارگاه استکبارستیزی با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: همکاری در برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری، برگزاری نشست سالانه وحدت حوزه و دانشگاه میان طلاب و دانشجویان به صورت دوره‌ای در سطح حوزه و دانشگاه و برگزاری کارگاه‌های ازدواج دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها و مدارس علمیه سراسر استان از دیگر برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.
هم‌زمان با هفته بسیج و در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با مسئولین دفاتر، مدیران اجرایی و کارشناسان واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد. 

خروج
اوقات شرعی

اطلاعیه
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او
    این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند.

  • بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
    خبر شهادت مجاهد نستوه و عارف میدان های نبرد حق علیه باطل، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش مخصوصا ابومهدی المهندس قلب مان را آکنده از غم و اندوه کرد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر به نوبه خود این شهادت را تبریک و تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و اجر برای همه دلدادگان مکتب امام راحل، امام خامنه ای و عاشقان انقلاب اسلامی دارد.

  • مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو المهدی المهندس
    عروج ملکوتی و عارفانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) , مقام معظم رهبری(مدظله العالی) , مردم ولایت مدار ایران اسلامی و خانواده عزیز این شهید بزرگوار تسلیت و تبریک عرض می نماییم .