سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

اخبار > اردوهای جهادی بستری برای سبک زندگی جهادی و تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی است
 


شماره خبر :٥٦٢٣٥٠   تاریخ انتشار خبر : 1398/10/03    ا   ١١:٣٤
 
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
اردوهای جهادی بستری برای سبک زندگی جهادی و تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: اردوها و حرکت‌های جهادی به عنوان یک مقدمه و بستر برای سبک زندگی جهادی و تقویت نسل تراز انقلاب اسلامی است.

 

حجت‌الاسلام عباس دشتی در جمع دانشجویان و دست‌اندرکاران اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اردوها و حرکت‌های جهادی فرصت بسیار باارزشی برای خودسازی و محرومیت‌زدایی و نوعی جهاد اکبر محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس با دستانی خالی در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستاده و جان خود را برای ایران اسلامی و انقلاب فدا کردند که این موضوع می‌تواند بهترین الگو برای جهادگران باشد.
 حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه شهید حججی با اینکه دوران انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و دفاع مقدس را به خوبی درک نکرده بود اما با حضور مؤثر و مستمر در اردوهای جهادی و حرکت‌های جهادی، خود را به جایگاه والایی رساند و گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری همواره و به ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب و در بیانات خود به کارها و اقدامات جهادی تأکید ویژه‌ای نموده‌اند باعث شده که جایگاه جهت‌گیری و کار جهادی در منظومه ارزشی انقلاب اسلامی مشخص شود.
وی تصریح کرد: باید بدانید که کار جهادی شما باارزش است و هیچ‌کس به جز خداوند متعال نمی‌تواند حق شما را ادا کند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اضافه کرد: کار جهادی بر خواسته از ایمان و به‌کارگیرنده هرچه بیشتر ظرفیت وجودی انسان است و این دو هیچ‌یک نقطه پایانی ندارند و جهادگران دانشجویی باید در اردوهای جهادی در راستای تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم برداشته و برای تزریق افکار انقلابی در جامعه تلاش و همت وافری از خود نشان دهند.
وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و افراد پیاده‌نظام و وابسته به آنان درصدد ضربه زدن به نظام و ارزش‌های معنوی و جهادی جامعه و دانشگاهی ما هستند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، اساتید، مدیران و کارکنان خدوم جهادی به عنوان یک مجموعه علمی و بصیرتی در نظام با عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته‌اند فضای جامعه دانشگاهی را به خوبی مدیریت و کنترل نموده و محیطی آرام و مناسبی در مراکز آموزشی رقم بزنند.

 

خروج
اوقات شرعی

اطلاعیه
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او
    این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند.

  • بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
    خبر شهادت مجاهد نستوه و عارف میدان های نبرد حق علیه باطل، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش مخصوصا ابومهدی المهندس قلب مان را آکنده از غم و اندوه کرد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر به نوبه خود این شهادت را تبریک و تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و اجر برای همه دلدادگان مکتب امام راحل، امام خامنه ای و عاشقان انقلاب اسلامی دارد.

  • مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو المهدی المهندس
    عروج ملکوتی و عارفانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) , مقام معظم رهبری(مدظله العالی) , مردم ولایت مدار ایران اسلامی و خانواده عزیز این شهید بزرگوار تسلیت و تبریک عرض می نماییم .