شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
 


شماره خبر :٥٢٦٨٥٥   تاریخ انتشار خبر : 1396/05/27    ا   ١٣:٣٣
 
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) برگزار شد.
طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور 70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.


طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشكي بوشهراز تاريخ 96/5/20 لغايت 96/5/26در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) با حضور  70 نفر از اساتيد و خانواده هاي انها برگزار گرديد.
در ابتداي اين برنامه پس از قرائت قران معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي بوشهر حجت الاسلام و المسلمين علي اسماعيلي ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از مجموعه هاي حمايت كننده طرح بالاخص رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر رئيسي بياناتي را در مورد جلسات و كارگاه هاي معرفت افزايي اساتيد ايراد نمودند.
ايشان هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) بيان نمودند.
حاج آقا اسماعيلي  در خاتمه سخنان  خود با بيان حديثي در ارزش و اهميت زيارت امام رضا(ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع) و همچنين استفاده از فضاي معنوي در اين مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره مندي از مباحث مطرح در اين طرح توصيه هايي نمودند.
در ادامه دكتر فولادوند دبير محترم  هم انديشي اساتيد ضمن خوش آمدگويي به اساتيد و خانواده هاي انها و تشكر از رياست محترم دانشگاه در حمايت از  برگزاري اين طرح  ،توضيحاتي را پيرامون كارگاه و نشست هاي هم انديشي مذكور بيان نمودند .
ايشان در ادامه ضمن تشكر از دست اندركاران برگزاري طرح و مجموعه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه خاطر نشان كرد سعي شده در برنامه امسال براي خانواده ها برنامه ريزي ويژه اي انجام شود و جنبه تفريحي و سرگرمي جهت خانواده ها مورد توجه قرار گيرد.
پس از مراسم افتتاحيه ‏اساتيد به صورت دسته جمعي به زيارت حرم مطهر رضوي رفتند پيرو هماهنگي هاي انجام شده از قبل با توليت آستان قدس رضوي ‏‏‏ اساتيد پس از زيارت دسته جمعي با همراهي كارشناس آستان به حرم شناسي رفتن به صحن ها و رواق ها با تاريخچه و كرامات امام رضا(ع)  آشنا شدند.
در ادامه به بازديد از كتابخانه ها موزه مردم شناسي و سالن مجلس خبرگان رفتند و در هر قسمت توسط كارشناسان توضيحات كاملي از آثار به اساتيد ارائه شد.
در انتهاي برنامه كليه اساتيد  ژتون غذاي تبركي حضرت را دريافت و ميهمان مهمانسراي حرم شدند.
در دومين روز از برگزاري طرح تا  مورخ26/5/96 اساتيد در كارگاه معرفت افزايي تاريخ علم و تمدن اسلامي سطح 2 با حضور مدرس طرح جناب آقاي دكتر باغستاني شركت نمودندو علاوه بر دوره آموزشي برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه ويژه اساتيد و خانواده هاي آنها اجرا گرديد و سرانجام در مورخ 26/5/96 اختتاميه طرح با حضور معاونت محترم آموزش دانشگاه و جمعي از مسئولين برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

خروج
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «