دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > برگزاری کارگاه معرفت افزایی اساتید با موضوع ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و غرب‌شناسی هم‌زمان با سراسر کشور در بوشهر
 


شماره خبر :٥٤٩٣٠٤   تاریخ انتشار خبر : 1397/11/10    ا   ١٦:٠٦
 
دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
برگزاری کارگاه معرفت افزایی اساتید با موضوع ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و غرب‌شناسی هم‌زمان با سراسر کشور در بوشهر
دکتر فولادوند با تأکید بر حضور فعال و پویای اساتید در این کارگاه افزود: محور آموزشی این دوره با عناوین سبک زندگی ایرانی-اسلامی و غرب‌شناسی است.

دکتر مرادعلی فولادوند در آیین افتتاحیه طرح معرفت افزایی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این کارگاه سه‌روزه با توجه به جایگاه ویژه اساتید و نقش آنان در ترویج فرهنگ و اشاعه فرهنگ اسلامی-ایرانی به‌منظور ارتقاء بینش دینی اساتید و آشنایی با مبانی غرب‌شناسی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
دکتر فولادوند با تأکید بر حضور فعال و پویای اساتید در این کارگاه افزود: محور آموزشی این دوره با عناوین سبک زندگی ایرانی-اسلامی و غرب‌شناسی است.
وی عنوان داشت: بحث و تبادل‌نظر اساتید و نخبگان دانشگاه در طول برپایی این کارگاه درباره مسائل و موضوعات مختلف معرفتی تأثیرات بسزایی دارد.
کارگاه سه‌روزه معرفت افزایی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ۸ تا ۱۰ بهمن‌ماه با حضور دکتر محمد رجبی نویسنده، پژوهشگر و مدرس غرب‌شناسی و حجت‌الاسلام سید محمد میر هاشمی، مدرس سبک زندگی به همت دبیرخانه هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات پردیس برگزار می‌شود.

 

 


 

خروج
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «