دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اساتید دانشگاه‌های استان نقد و بررسی شد/ گزارش تصویری
 


شماره خبر :٥٥٠٦٢٣   تاریخ انتشار خبر : 1397/12/12    ا   ٠٧:٢٧
 
دبیر هم‌اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه‌های استان بوشهر خبر داد:
سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اساتید دانشگاه‌های استان نقد و بررسی شد/ گزارش تصویری
دبیر هم‌اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه‌های استان بوشهر از نقد و بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اساتید دانشگاه‌های استان خبر داد.

دکتر مرادعلی فولادوند در این خصوص گفت: نشست تخصصی هم اندیشی اساتید دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر جهت نقد و بررسی و ارائه نکته نظرات اصلاحی در مورد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه‌های استان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این خصوص اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی، خلیج فارس، آزاد اسلامی، پیام نور و فرهنگیان استان بوشهر اقدام به برپایی نشست هم اندیشی تخصصی کردند.
دبیر دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر افزود: هدف از برگزاری این نشست نقد و بررسی این سند و تدوین پیشنهادات تکمیلی و اصلاحی اساتید بوده است.
دکتر مرادعلی فولادوند بیان کرد: اساتید حاضر در نشست در ۵ کارگروه اقتصاد، فرهنگی و اجتماعی، صنعت نفت و گاز، کشاورزی و منابع طبیعی و سلامت سازماندهی شدند.
وی تصریح کرد: اعضای کارگروه‌های پنج‌گانه به بیان کلی نکته نظرات خود در مورد الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پرداختند و مقرر شد اعضاء کارگروه‌ها ضمن مشورت و هم اندیشی با سایر اساتید صاحب نظر در هر حوزه کاری و مطالعاتی نکته نظرات آنها را تجمیع و تدوین کرده و در نشست آینده به صورت مکتوب ارائه دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

خروج
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «