دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

اخبار > برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
 


شماره خبر :٥٦٠٣٣٠   تاریخ انتشار خبر : 1398/08/22    ا   ٠٩:٤٠
 
برگزاری نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع تبیین شیوه‌های شاگرد پروری برگزار شد.

دبیر هم‌اندیشی استادان دانشگاه در ابتدای این نشست گفت: یکی از علت‌های اصلی وجود برخی مسئولین و مدیران ناکارآمد عدم موفقیت دانشگاه‌ها در تربیت نیروی انسانی در تراز نظام اسلامی است.
دکتر مرادعلی فولادوند با ابراز تشکر از استقبال استادان دانشگاه از این نشست و خیرمقدم به میهمان برنامه گفت: انتخاب موضوع تبیین شیوه‌های شاگرد پروری برای این نشست نیز بر اساس دغدغه‌های موجود در تربیت نیروی انسانی کارآمد صورت گرفته است.
وی افزود: هم‌فکری، تبادل‌نظر و بیان نقطه نظرات استادان در این نشست زمینه‌ساز بهره‌وری بهتر شده و نتیجه مطلوب را رقم خواهد زد.
عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی که در این نشست به‌عنوان میهمان حضور داشت با ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به طرح موضوع پیرامون شیوه‌های شاگرد پروری با طرح دو رهیافت مهم اخلاقی و رهیافت علمی و بنیادی در باب دانشجو پروری پرداخت.
دکتر قاسم حسن‌پور در ادامه مباحث خود به‌مرور 4 رویکرد و رهیافت نسبت استاد و دانشجو انقیاد،روش تعلیمی،کنش گرایانه و روش شراکت پرداخت.
نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع تبیین شیوه‌های شاگرد پروری، به همت دفتر هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با حضور دکتر قاسم پورحسن عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

خروج
اوقات شرعی

اطلاعیه
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او
    این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند.

  • بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
    خبر شهادت مجاهد نستوه و عارف میدان های نبرد حق علیه باطل، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش مخصوصا ابومهدی المهندس قلب مان را آکنده از غم و اندوه کرد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر به نوبه خود این شهادت را تبریک و تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و اجر برای همه دلدادگان مکتب امام راحل، امام خامنه ای و عاشقان انقلاب اسلامی دارد.

  • مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو المهدی المهندس
    عروج ملکوتی و عارفانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) , مقام معظم رهبری(مدظله العالی) , مردم ولایت مدار ایران اسلامی و خانواده عزیز این شهید بزرگوار تسلیت و تبریک عرض می نماییم .