جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨

اخبار > دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند
 


شماره خبر :٥٥٩١٧٧   تاریخ انتشار خبر : 1398/07/17    ا   ١٤:٢١
 
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند.

حجت‌الاسلام سیدعبدالجلیل حسینی در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود سال98 افزود: یکی از مباحث مهم که می‌بایست دانشجویان به آن دقت داشته باشند شکرگزار بودن است که در ادبیات دینی ما هم به آن توجه زیادی شده است.
وی تصریح کرد: ما در زندگی نعمت‌های فراوانی مانند پدر و مادر خوب، سلامتی و اساتید مختلفی که به ما علم و دانش را تعلیم داده‌اند داشته‌ایم و این‌ها نعمت‌هایی هستند که نسبت به آن‌ها بی‌توجه یا کم‌توجه هستیم.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: شکر به ما داشته‌هایمان را یادآور شده و این یادآوری حس آرامش و خرسندی از زندگی به ما عنایت می‌کند.
حجت‌الاسلام حسینی اظهار داشت: انسانی که شاکر بوده، نعمت‌ها و داشته‌هایش را دیده، از زندگی مأیوس نشده و به آینده امیدوار است انسانی است که همواره برای زندگی خود برنامه‌ریزی می‌کند.
وی به دانشجویان تاکید کرد: از هم‌اکنون برای سال‌های پیش روی تحصیلی آماده‌شده و با شکر نعمت حضور در فضای دانشگاه، هم نسبت به نعمت‌ها شکرگزار بوده و هم به آینده امیدوار باشید و در جهت به‌دست آوردن نعمت‌های دیگر تلاش وافر به خرج دهید.
حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه دانشجو تماشاچی نیست عنوان داشت: دانشجو یعنی کسی که امیدوار بوده، برای آینده خود برنامه داشته و خود را نسبت به مسائل مختلف دانشگاه، شهر و کشور مسئول می‌داند.

 

خروج
اوقات شرعی

اطلاعیه
  • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او
    این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم. او نمونه‌ برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود، او همه‌ عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند.

  • بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر در پی شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
    خبر شهادت مجاهد نستوه و عارف میدان های نبرد حق علیه باطل، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش مخصوصا ابومهدی المهندس قلب مان را آکنده از غم و اندوه کرد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر به نوبه خود این شهادت را تبریک و تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و اجر برای همه دلدادگان مکتب امام راحل، امام خامنه ای و عاشقان انقلاب اسلامی دارد.

  • مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو المهدی المهندس
    عروج ملکوتی و عارفانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) , مقام معظم رهبری(مدظله العالی) , مردم ولایت مدار ایران اسلامی و خانواده عزیز این شهید بزرگوار تسلیت و تبریک عرض می نماییم .