شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
منو اصلی
منوی کاربردی
اوقات شرعی
اخبار > توضیحات معاون اجرایی ستاد در خصوص وضعیت زائرین ذخیره و وام عتبات /امکان ثبت نام مجدد دانشگاهیان
 


شماره خبر :٤٩٧٣٩٦   تاریخ انتشار خبر : 1395/04/05    ا   ١٤:٤٥
 
توضیحات معاون اجرایی ستاد در خصوص وضعیت زائرین ذخیره و وام عتبات /امکان ثبت نام مجدد دانشگاهیان
مأوا: معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت زائرین ذخیره و وام های سفر عتبات دانشگاهیان از امکان ثبت نام مجدد زائرین دانشجویی که نامشان در بین زائران اصلی و یا ذخیره در نیامده است خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ضمن بیان توضیحاتی در خصوص وضعیت زائرین ذخیره گفت: تعدادی از پذیرفته شدگان دانشگاهی باتوجه به شرایط تحصیلی و مالی نمی توانند به عتبات اعزام شوند، بنابراین احتمال اعزام زائرین ذخیره هم وجود دارد و این امید را به زائرین ذخیره می دهیم که ان شاءالله تعداد قابل توجهی که شرایطشان مهیا باشد و مدارک را کامل تحویل دهند را در صورت انصراف زائرین اصلی به عتبات اعزام نمائیم و در صورتی که امکان اعزام در آن تاریخ نباشد، سعی می شود در کاروان های دیگر اعزام شوند.

زارع در خصوص سهمیه عتبات نکاتی را بیان کرد و گفت: ما در ایام امتحانات دانشگاهی کاروان اعزام نمی کنیم و دلیل اصلی اینکه عتبات به صورت دوره ای برگزار می شود، توجه به تاریخ هایی است که زائرین دانشگاهی بتوانند به عتبات اعزام شوند. همچنین تفاهم نامه ای با بانک ملت برنامه ریزی شده تا زائرین بتوانند از وام استفاده کنند. جمعا در دوره پانزدهم ۱۳ هزار نفر به عتبات اعزام می شوند.

وی افزود: الحمد لله در این دوره بیشتر از ۹۲ هزار نفر برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که نشان دهنده آن است که زائرینی که در دوره های قبل اعزام شده اند با حضور در دانشگاه ها و جمع های دانشگاهی از برکات و تاثیرات مثبت این سفر برای دیگر دانشجویان گفته اند که نتیجه آن ثبت نام پر شکوهی بود که در این دوره انجام شد.

زارع ادامه داد:زائرینی که نامشان به عنوان زائر اصلی و ذخیره در نیامده می توانند با ثبت نام مجدد در سامانه پایان سال ۹۵ به عتبات اعزام شوند که در ماه های آینده به صورت گسترده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در خصوص وام عتبات نیز گفت: برای گرفتن وام باید دستورالعمل از بانک به شعب ارسال شود که خبر آن متعاقبا از سایت لبیک اطلاع رسانی می شود. بنابراین زائرین تا قبل از ابلاغ دستورالعمل از مراجعه به شعب خودداری نمایند.

 

خروج
آخرین اخبار
وام عتبات دانشگاهیان ۱۵ روزه در اختیار زائرین قرار می گیرد
نشست هم اندیشی مرکز قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با قائم مقام نهاد رهبری در دانشگاه
اعتراض دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به یاوه‌گویی‌های ترامپ
برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شدند/ گزارش تصویری
سرنوشت شوم قاتلان امام حسین (ع) پس از واقعه کربلا
اهمیت مسایل فرهنگی کمتر از دیگر مسایل دانشگاه نیست/ گزارش تصویری
شهدا، رزمندگان و ایثارگران مسیر امام حسین (ع) را در پیش گرفتند/ گزارش تصویری
ساعت به ساعت روز عاشورا چگونه گذشت؟
بعد از عاشورا بر اهل بیت امام حسین (ع) چه گذشت؟
آیین سوگواری اباعبدالله الحسین در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری
بازدید قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
افتخارآفرینی دانشجویان نخبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نهمین المپیاد علمی کشوری
پیوندها

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
» عضویت «